Програми і проекти

Програми та проекти, які проводила Благодійна організація "Сонячна країна"

 

1. «Збери портфель для сироти»

Ціль акції – Придбання канцтоварів та шкільного приладдя, взуття та одягу для виховних закладів. Кожна людина може придбати необхідні канцтовари або шкільне приладдя, взуття, одяг. Також можна внести фінансове пожертвування на рахунок благодійної організації для реалізації цієї програми.

2. «Сонячна країна - радісна дитина»

Ціль акції – Надання всебічної допомоги для дітей. Організація та проведення святкової тематичної програми для дітей. Збір речей першої необхідності для малюків з дитячих будинків та вихованців спецзакладів.

3. «Веселка»

Ціль акції - Організація спортивних оздоровчих змагань для дітей - інвалідв, сиріт, дітей з кризових та малозабезпечених родин. Придбання спортінвентяря для спецзакладів.

4. «Створити милість - на благо іншого»

Ціль акції – надання термінової допомоги дітям та молоді які її потребують. Постійний збір пожертв для підтримки дітей та молоді котрі потребують оперативного лікування, реабілітації та підтримки в тяжких життєвих ситуаціях.

5. «Подарунок для сироти»

Ціль акції - Подарувати дітям – сиротам та інвалідам веселе свято до дня народження. Збір пожертв для придбання подарунків іменинникам та організації свята. Організації святкових екскурсій та відпочинку.

***6. «Чарівна казка»***

Ціль акції - подарувати дітям та молоді веселе свято та свякові подарунки до Новорічних свят. Збір пожертв для придбання святкових подарунків та організації святкових концертів та вистав.

7. «Подарунок серця»

Ціль акції – створення тематичного свята для дітей та молоді у закликанні їх до поваги та любові один до одного. Збір пожертв для придбання тематичного матеріалу, подарунків та організації святкової програми.

8. «Чарівна весна»

Ціль акції – створення веселого тематичного свята. Збір пожертв для придбання подарунків дівчаткам та організації святкового заходу.

9. «Чарівні канікули»

Ціль акції – організація літнього відпочинку для дітей – сиріт, інвалідів та дітей з кризових родин. Збір пожертв для реалізації програми.

10. «Житло для сиріт»

Ціль акції – надання допомоги в придбанні житла для молоді позбавлених батьківського піклування та сиріт.

11. "Милосердя без кордонів - ЛИСТІВКА до БОГА!"

Хвороба для дитини - це страждання та смуток!

              У маленьких паціентів онкологічного відділення обласної лікарні  хвороба вкрала      найдорожче - їх дитинство! У той час, як їх однолітки насолоджуються безтурботністю, вони щодня ведуть велику боротьбу за життя!

        Кожного дня діти пишуть листівки до Бога, та просять у Нього здоров'я та маленких подарунків до світлого свята Пасхи!

Ми закликаємо всіх громадян України приєднатися до благодійної акції.

             Давайте підтримаємо кожну дитину добрим словом та потішимо їх подарунками. З надією, що ця підтримка принесе радість, та полегшеня для дитячої душі.

Проект

---Центр соціальної адаптації та реабілітації молоді "Сонячний шлях" ---

На сьогоднішній день більш за все потребують нашої підтримки випускники шкіл – інтернатів , притулків, молодь з кризових родин.

Після того, як вони закінчують своє навчання в учбових закладах,будь то інститут або училище майже всі опиняються на вулиці. В найкращому випадку вони отримують житло від загиблих родичів, або від держави (хоча черга на соціальне житло дуже велика і не відомо коли і де дитина його отримає, і чи отримає взагалі). Той хто зміг влаштуватись на роботу , винаймає кімнату. Але більшість залишаються зовсім без даху над головою. У 23 роки молодь позбавляється всіх пільг.

Чи готові вони до нового життя без чиєїсь підтримки?

Звиклі до турботи вихователів, до подарунків від спонсорів та благодійників, вони втрачають впевненість у собі та своїх силах, виходячи в новий для них світ. Звикши отримувати майже все задарма, вони не можуть адаптуватись у навколишній середі. Багато хто з хлопців та дівчат, які зіткнулися з першими життєвими труднощами, не маючи підтримки та не маючи певних знань, починають пиячити та зловживати наркотики. Під впливом алкоголю та наркотичних засобів здійснюють крадіжки, ґвалтування, іноді доходить до вбивства та самогубства. Дівчинки, втрачаючи надію отримати гарну роботу та великий заробіток. В пошуках легких грошей та гарного життя, починають торгувати своїм тілом. Молоді дівчини, які не отримали повного батьківського піклування , турботи та любові, які не усвідомлюють повноту всієї материнської ласки, покидають своїх дітей напризволяще та не можуть зі всією відповідальністю піклуватись про них.

«Не дуже приємна картина» - скажете Ви. Але це – правда нашого життя. І лише ми з Вами, об’єднавшись разом, зможемо крок, за кроком зупинити той пензлик, який малює дітям таке існування.

Запрошуємо Вас прийняти участь у створенні центру та підтримати наш проект.

Ціль створення проекту:

Надати молоді України, що досягли 18 річного віку, а саме: сиротам, позбавленим батьківського піклування, інвалідам, молоді з кризових та багатодітних родин, матерям одиначкам, та іншим незахищеним верстам населення адаптацію до сучасного суспільства та реабілітацію.

Завдання:

- Створення належних психолого-педагогічних і житлово-побутових умов для забезпечення нормальної життєдіяльності осіб, що тимчасово у ньому проживають;

- Сприяння здобуттю особами, що тимчасово у ньому проживають освіти, фаху, навичок самостійного життя в сучасному суспільстві;

- Сприяння всебічному розвитку особистості;

- Навчання у галузі:

1. етикету, естетики;

2. Екокультури;

3. Релігієзнавства;

4. Фізичної культури;

5. Танців та вокалу.

6. Вишивання, бісероплетіння, крою та шиття(для дівчинок);

7. Столярної майстерності та подібного (для юнаків);

8. Приготування їжі та інше.

- Проведення психологічних тренінгів на теми: «Цінність материнства», «Повага між чоловіком та дружиною», «Повага до оточуючих людей», «Адаптація у сучасному суспільстві», «Поведінка на робочому місці», «Відносини між співробітниками», «Як не розгубитися в різних життєвих ситуація», «Особистісне зростання» та інше.

- Виховання молоді у галузі земельного та фермерського господарства.

- Залучення до благодійної діяльності в допомозі дітям – сиротам , інвалідам та людям похилого віку (для культурно – гуманного виховання особистості) та інше.

 

Зображення: