Акції

В субботу 13 февраля состоялась благотворительная акция в рамках программы " Разом допоможемо".

В жовтні, листопаді та грудні ми провели заходи за програмою «Разом допоможемо» у Мурованокуреловецькій школі – інтернат.

Усідіти неперестаютьвірити в святі дива Миколая!
І цього року ми як завждипривіталионкохворихдітейзі святом.
Цідіти так мало бачатьрадощів через страшніхворобионкології, що будь яке диво для них як нова Чарівнаказка.

УРА! УРА! УРА! Ось і відбулася довгоочікувана подорож до головного міста України.

Ось і настав довгоочікуваний Новий 2016 рік.
 
І в цьому році ми з Вашою допомогою змогли зробити багато прекрасних і добрих справ.

З 5 по 7 червня здійснилась поїздка перших випускників в шляхетне місто Лева по програмі «Разом допоможемо». Діти відвідали три славетних замки: Золочівський, Підгорецький та Олеський. Професійний екскурсовод провів пішу екскурсію старим містом. В цьому місяці відбувся випускний вечір за програмою «Разом допоможемо» — Наші перші ластівки.

Богатирські ігри в Спеціальній ЗОШ І-ІІ ст.. та Мурованокуриловецькій школі-інтернаті, майстер класи, психологічні тренінги, олімпіада для молоді з інтелектуальною недостатністю Спеціальної ЗОШ, Прибузької школи-інтернаті, «Обрія» та «Паростка», екскурсійні поїздки та ін.

15 жовтня В приміщенні ТРЦ «Полілля Сіті», відбулась благодійна акція на підтримку дітей переселенців зі Сходу. Діти мали змогу погратися в дитячому клубі «Сонячна країна», прийняти участь у різноманітних конкурсах і квестах разом з веселими клоунами та акторами.

27 лютого 2015р. Наші волонтери відвідали Тульчинський будинок дитини. На сьогодняшній день на вихованні в цьому закладі знаходяться 60 маленьких дітлахів, які дуже потребують допомоги, чекають на диво та маму і тата.

19 грудня 2014 року у Вінницькій обласній клінічній лікарні онкогематологічному відділенні пройшла наша чергова благодійна акція на підтримку хворих малюків.

Сторінки